19 Kasım 2009 Perşembe

Kısa Kısacık Haberler ..

Son günler süprizler ,koşuşturmacalarla geçip gidiyor. Kasım ayının yarısından çoğunu bitirirken olup bitenler hakkında kısa bir özet...

Hayat gerçekten bazen beklenmedik süprizler çıkarabiliyor insanın karşısına . Bu sefer tarafımdam da istenen oldu nihayet.Halen duruma inanamadığım anlar oluyor .Bu sefer nazar değmesin diye akışına bıraktım bakalım ama kafamda kurguladığım gibi başladı umarım böylede gider.Şimdilik keyifli diyelimm..

Üniversite tayfamdan arkadaşlarımın birinin minicik sevimlimi sevimli bir kızları oldu. Herhalde uzun zamandır gördüğüm en küçük melek kendisi idi . Daha kırkı bile çıkmamıştı yani. Malum alışkanlık olmadığından, kucağımda uyku yastığında ,başını bileğime dayamış uyurken bütün gece hayranlıkla seyrettim kendisini duygulanarak...

Uzun zaman sonra tam tamına 15 yıl sonra bu pazar geçtim sıranın başına Aleste zamanla yarıştım .Stressiz böyle bir sınava girmek ne kadar güzelmiş. Bir iki taktik hatası dışında birincisini atlattık gibi.Şimdi sıra bu pazar ki KPDS'de . İkisindende lazım olan puanları alsam aradan çıksa, hazırda bulunsa çok iyi olacak .Bakalım..

İş güç durumu halen yalan. Etrafta benim gibi deneyimli işsiz hikayelerini duydukça irkiliyorum. Son çeyrekte sıkıntıyla geçen bu zamanın bir an önce dolmasını bekliyorum. Yapılacaklar,alınacaklar listesindeki maddeler çoğaldıkça çoğaldı .Günü bekliyorum .

Mp3 arşivine bir sürü yeni albüm kattım bu arada. Detaylı incelemeler yapıldıktan sonra içlerinden tavsiyeler çıkacaktır kesin eminim .Çok detaya inmeden söylemek gerekirse burada yazdığım Putumayo serilerinin istenirse bizimki gibi kötü seçimler ile değil iyi örneklerle de yapılabileceğinin göstergesi olan Acoustic Brazil bu aralar favorim.

İşte böyle...

Hiç yorum yok: